SG73S2BRTTD103G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD103G
JLCPCB Part #
C7360661
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS