SG73S2BRTTD1021F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1021F
JLCPCB Part #
C6678886
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS