SG73S2BRTTD101G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD101G
JLCPCB Part #
C6296190
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS