SG73S2BRTTD1003F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1003F
JLCPCB Part #
C5916313
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS