SG73S2ATTD8R20F
MFR.Part #
SG73S2ATTD8R20F
JLCPCB Part #
C3982140
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS