SG73S2ATTD8873F
MFR.Part #
SG73S2ATTD8873F
JLCPCB Part #
C4123822
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS