SG73S2ATTD8453D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8453D
JLCPCB Part #
C4165288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS