SG73S2ATTD7150F
MFR.Part #
SG73S2ATTD7150F
JLCPCB Part #
C4148704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS