SG73S2ATTD6982F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6982F
JLCPCB Part #
C4195521
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS