SG73S2ATTD6342F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6342F
JLCPCB Part #
C3960718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS