SG73S2ATTD625J
MFR.Part #
SG73S2ATTD625J
JLCPCB Part #
C4292699
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS