SG73S2ATTD624G
MFR.Part #
SG73S2ATTD624G
JLCPCB Part #
C4300159
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS