SG73S2ATTD623J
MFR.Part #
SG73S2ATTD623J
JLCPCB Part #
C3916615
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS