SG73S2ATTD6191D
MFR.Part #
SG73S2ATTD6191D
JLCPCB Part #
C4312106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS