SG73S2ATTD6042F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6042F
JLCPCB Part #
C4182813
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS