SG73S2ATTD57R6F
MFR.Part #
SG73S2ATTD57R6F
JLCPCB Part #
C4144748
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS