SG73S2ATTD57R6D
MFR.Part #
SG73S2ATTD57R6D
JLCPCB Part #
C4023669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS