SG73S2ATTD5361D
MFR.Part #
SG73S2ATTD5361D
JLCPCB Part #
C4316937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS