SG73S2ATTD5103D
MFR.Part #
SG73S2ATTD5103D
JLCPCB Part #
C4134662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS