SG73S2ATTD4R3J
MFR.Part #
SG73S2ATTD4R3J
JLCPCB Part #
C4262420
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS