SG73S2ATTD4531D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4531D
JLCPCB Part #
C4268312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS