SG73S2ATTD38R3F
MFR.Part #
SG73S2ATTD38R3F
JLCPCB Part #
C4279340
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS