SG73S2ATTD363J
MFR.Part #
SG73S2ATTD363J
JLCPCB Part #
C3925253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS