SG73S2ATTD2R2J
MFR.Part #
SG73S2ATTD2R2J
JLCPCB Part #
C4251679
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS