SG73S2ATTD2320D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2320D
JLCPCB Part #
C4092436
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS