SG73S2ATTD1R5G
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R5G
JLCPCB Part #
C4047435
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS