SG73S2ATTD1802D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1802D
JLCPCB Part #
C3994777
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS