SG73S2ATTD163G
MFR.Part #
SG73S2ATTD163G
JLCPCB Part #
C4050360
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS