SG73S2ATTD1622D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1622D
JLCPCB Part #
C4097579
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS