SG73S2ATTD1601D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1601D
JLCPCB Part #
C3931251
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS