SG73S2ATTD1302D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1302D
JLCPCB Part #
C4065045
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS