SG73S2ATTD12R1D
MFR.Part #
SG73S2ATTD12R1D
JLCPCB Part #
C3929654
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS