SG73S2ATTD1180D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1180D
JLCPCB Part #
C3943604
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS