SG73S2ARTTD7503D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD7503D
JLCPCB Part #
C6221958
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS