SG73S2ARTTD622G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD622G
JLCPCB Part #
C5895017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS