SG73S2ARTTD6200F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD6200F
JLCPCB Part #
C5895015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS