SG73S2ARTTD432J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD432J
JLCPCB Part #
C6221904
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS