SG73S2ARTTD394G
MFR.Part #
SG73S2ARTTD394G
JLCPCB Part #
C6678795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS