SG73S2ARTTD3920D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3920D
JLCPCB Part #
C6678793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS