SG73S2ARTTD300J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD300J
JLCPCB Part #
C6483202
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS