SG73S2ARTTD2701D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2701D
JLCPCB Part #
C7360526
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS