SG73S2ARTTD225J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD225J
JLCPCB Part #
C5894905
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS