SG73S2ARTTD1822F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1822F
JLCPCB Part #
C6678712
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS