SG73S2ARTTD1800D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1800D
JLCPCB Part #
C7312303
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS