SG73S2ARTTD1622F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1622F
JLCPCB Part #
C7360501
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS