SG73S2ARTTD1580F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1580F
JLCPCB Part #
C7360498
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS