SG73S2ARTTD132J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD132J
JLCPCB Part #
C5751974
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS