SG73S1JTTD9R09F
MFR.Part #
SG73S1JTTD9R09F
JLCPCB Part #
C4328319
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS