SG73S1JTTD9531D
MFR.Part #
SG73S1JTTD9531D
JLCPCB Part #
C4291760
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS