SG73S1JTTD8R87F
MFR.Part #
SG73S1JTTD8R87F
JLCPCB Part #
C4262513
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS